Hakkımızda

K-Metal, sektöre ilk adımlarını 1980’lerin başında atarak, varlığını üretim bilgisi üzerine kurmuş, Kapı kolu sistemleri, kilit grubu, PPRC Boru ve ek parçaları, Paslanmaz Flex Grubu, Doğalgaz ve Su tesisatı Grubu üzerine hem ÜRETİMİNİ gerçekleştiren hem de bu ürünleri İHRAÇ EDEN bir firmadır.

Firmamız bu ürünlerin inşaat ve yapı sektöründe satışını yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.
Kurulduğumuz günden beri kaliteli ürün ve güvenilir hizmet alt yapısı ile satışlarımıza devam ederek, kurumsal firmaların tercih ettiği bir işletme olarak büyüyen firmamız her gün kendini iş azmiyle yenileyerek çalışmalarına devam edecektir.

Bu zamana kadar edindiğimiz tecrübeler ile satışını yaptığımız ürünlerin üretim planlamasını doğru yaparak, stoklarımızın her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek hale gelmesini sağlıyoruz.

Yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi ile ürünlerin ihracatı konusunda her geçen gün uzmanlaşan firmamız; yurt dışı pazarında aranan bir firma olma yolunda ilerlemektedir. Ürettiğimiz ürünleri 30'un üzerinde ülkeye ulaştırarak her geçen gün Pazar payımızı arttırmaktayız.

İleriye dönük yapacağımız yatırımlar ile piyasayı yönlendiren, müşteri odaklı beklentilere yanıt veren, kolay erişilebilir, güvenilir bir firma olarak oluşturduğumuz kurum kimliğimiz ile sektördeki faaliyetlerimize devam edeceğiz.